Březen 2013

Veselé Velikonoce!

31. března 2013 v 15:11 | Tkanice
Ahoj začíná svátek Velikonoc a tak jsem si řekla, že předběhnu pondělí a dám Vám sem nějaké ty obrázky,ale n ebojte na pondělí obrázky budou jen si pořádně ještě zahlasujte na jaké téma:)
Ale k věci svátek Velikonoční není žádný svátek jara nýbrž svátek křesťanský. Celý kouzlo spočívá v tom, že Ježíš Kristus umřel na kříži a třetího dne vztal z mrtvích. Nemusíte tomu věřit ,ale já tomu věřím:)
Tak a tady jsou slíbené obrázky:)


Poslední mi nějka nejde nehrát,ale nevadí VESELÉ VELIKONOCE!
Přeje:
Vaše Tkanice♥

Diplom pro mě

31. března 2013 v 13:46 | Tkanice
Ahoj už je to dýl co jsem dostala diplom za BLESKOVKU a tak jsem si řekla, že se o něj s Vámi podělím. Nechala jsem si ho udělat na téma knihy a tak tady je:)


Vaše Tkanice:)

Origami-kolibřík

31. března 2013 v 13:13 | Tkanice
Ahoj našla jsem návod origami kolibříka a není úchvatný? No mě se líbí,ale ještě jsem ho neskoušela,ale vy jste chytré hlavy,takže na to jistě přijdete! Hezké skládání:) A k tomu si pusťte tuhle píseň:) Já naní jsem úplně závislá, ale pochopim, když se někomu nebude líbit:)


Já jí milujuuuuu.... Je z filmu Hostitel:)
Tady je návod na origami:)


Vaše Tkanice:)

Recenze-Hostitel

30. března 2013 v 16:44 | Tkanice
Dneska jsem byla v kině na Hostitelovi v angličtině s titulkama a chci na to jít ještě jednou! Bylo to super! Líbilo se mi to víc než Hobbit!
Recenze: Víborný nápad s mimozemšťanama s Dušema! Stejná spisovatelka ,jako u Stmívání. Ale Hostitel je tisíckrát lepší. Film je krásně natočen a doporučuji na to jít v Angličtině s titulkama. Celou dobu je to napínavé a velmi záživné. Herci jsou krásně vybraní a velmi dobře to hrají. Líbí se mi i prostředí, kde se děj odehrává.
Tady je ukázka filmu:


Vaše Tkanice:)

Design světlý 1.

29. března 2013 v 14:58 | Tkanice
Ahoj udělala jsem na základě obrázků na pondělí co sem dávám:) Je trochu světlejší a docela se mi líbí:) Tady je náhled


Vaše Tkanice:)

Pruhované trička

29. března 2013 v 14:12 | Tkanice
Ahoj rozhodla jsem se že přidám něco do rubliky: Móda a vše kolem a napadlo mě napsat a pruhovaných tričkách.

Pruhovaná trička, mám já osobně ze všech nejraději a když nějaké najdu v obchodě a je mi, tak hnedka jde se mnou na pokladnu. Tyto trička se hodí tak nějak ke všemu, nejlépe,když jsou černo bílá a navíc je to poslední dobou hrozně velkej trend obecně , jako pruhy.
V mém šatníku(pukud se to tak dá nazvat) se nacházejí 3 třička s pruhama a poslední dvě jsou stále dostupná v obchodě.
Aby vám tenhle článek alespoň k něčemu byl, dám je sem i s fotkou,tak cenou a místem koupění.
První tričko:
Obchod: Kik
Cena:159Kč
Spokojenost: Tohle tričko mám hodně ráda je pohodlné a z dobrého materiálu. Na fotce se jeví ,jako velmi pro tlustého člověka, ale není tomu tak. Je tak naschvál střižené,aby plandalo na těla a už se těším, až si ho vezmu na pláž k moři, v létě!

Druhé tričko:
Obchod: Kik
Cena:159Kč
Spokojenost: Stejná je to skoro to samé tričko, jako to první jenom jiná barva. Žlutá, která není moc na fotce vidět. A dokonce tam můžete najít i mojí nohu:D

Třetí tričko:
Obchod: CA
Cena:168Kč
Spokojenost: Obrovská útlé černo bílé tričko se hodí ke všemu! Miluju ho, ale zrovna je v pračce,takže fotku přidám možná později:)


Vaše Tkanice:)

Spring design

28. března 2013 v 11:04 | Tkanice
Ahoj udělala jsem nový design tentokrát na téma JARO! Které furt nepřichází! A možná,že tím tak akorát přijde,možná. ◄Náhled a Stažení◄ Ale rozhodně bych byla ráda za každý koment jak se líbí a nějakou tu kritiku taky uvítám:)


Podmínky pro stažení: Design nevidávej za svůj.
Design nijak dále neupravuj!
Na blogu musíš mít mojí klikací ikonku!
Napiš mi do komentů.že si ho bereš.

Vaše Tkanice:)

Bleskovka02

27. března 2013 v 13:55 | Tkanice
Ahoj máme tu další Bleskovku,tak pište,zase je to to samý:)
1)Vaše přezdívka
2)Blog
3)Jaké je tvoje oblíbené zvíře?
4)Máš nějaké zvířátko doma?
5)Chtěla bys tady soutěž o nej blog?
6)Co chceš na Diplom?

Vaše Tkanice:)

I knew you were trouble- Tazlor Swift

26. března 2013 v 19:50 | Tkanice
Tak tuhle písničku si furt zpívám v hlavě a pozor je velmi chytlavá a celkem hezké ne? No vybrala jsem ji schválně s textem,protože alespoň truchu víte o co go! Ale tak co pusťte si jí nebo jak chcete, ale už ji z hlavy nevyženete!Vaše Tkanice:)

Mé červené vlasy

26. března 2013 v 15:18 | Tkanice |  Píšu a přemýšlím
Nevím jestli se to počítá stále za výstřednost, ale červené vlasy přecejenom nemá každý druhý. Sice nemám zcela červené vlasy jenom pruh, ale i tak je to něco vzláštního. 4ervený proužek na vlasech mám teprve první den a jsem s nimi zcela zpokojená. Myslím, že jsem tím zaujala mnoho lidí, co jsem potkala na ulici nebo ve škole. Tak nějak takle to vypadá:

Tak to jsem já no vím že to není moc vidět a je to na stranu,ale co. Tady je fotka,abyjste viděli ten rozdíl červené a blond....