Duben 2013

Nehty návod 02

30. dubna 2013 v 10:08 | Tkanice
Ahoj našla jsem tu pro Vs hezký nápad a návod na nehty, nemusíte používat ty nálepky a takovou tu věc na dělání teček:D Stačí pouze lepenka, kterou přilepíte část, kde nechcete mít lak a u tečky můžete použít neořezanou pastelku(ten hrot namočíte do laku),nebo připínáček:D
Tady je návod:D

To je vše doufám,že se Vám povede:D
Vaše Tkanice:)

Vtípky01

28. dubna 2013 v 21:32 | Tkanice
Ahoj mám tu pro Vás pár vtipů tak nějak o všem:D Nu tak tadááááá tady jsou : Jinak se moc omlouvám, že jsem nepsla žádné články. Nějak jsem to nestíhala, ale máme prázdniny, takže doufám, že se nějaké ty nápady objeví:D Tak se bavte.
Který čtyřnohý přítel je člověku nejmilejší?
Postel.

"Co učiníte, když zazní povel k útoku?" ptá se generál na inspekci vojáka. "Stoupnu si stranou, abych nepřekážel!"

Paní si jde koupit papouška. Vybere si takového malého, a zeptá se ho:"Tak co, ty malej parchante, umíš mluvit?" A on říká:"A co ty stará čarodějnice, umíš lítat?"

Dědeček vyloví zlatou rybku. Rybka řekne dědečkovi:"když mě pustíš splnímti tři přání". Dédeček rybce odpoví:"toti nepomůže,já jsem kouzelný dědeček.

Tatínek pozoruje už delší dobu že jeho papoušek mluví sprostě tak se naštve a dá papouška na týden do mrazáku.Po týdnu ho vyndná a ptá se: "tak co už nebudeš mluvit sprostě?" "ne a můžu se na něco zeptat?.co udělalo to kuře?"

Jde králíček do obchodu a prodavač se ptá : 'Copak si přeješ králíčku ?' a králíček odpoví : 'Máte 2 tuny hrášku ?" prodavač: 'Nemáme králíčku" . Příští den se to opakuje. Králíček příjde 3. den, a ptá se, jestli má 2 tuny hrášku, a prodavač pořád nemá. Prodavač si řekne, že když je o to takový zájem, že ten hrášek objedná. Králíček příjde další den do obchodu a ptá se na 2 tuny hrášku. Prodavač s nadšením odpoví: "Ano, máme tu 2 tuny hrášku" a králíšek řekne: "To je ale kuliček, co ?"

Tak to je vse a předem se omlouvám, za některá slova bez cárek a hácků, nějak mi to tam nechtělo naskocit:D

Rozhovor s Affs- Kachna

27. dubna 2013 v 12:22 | Tkanice
Ahoj mám tu pro Vás rozhovor s Affs! První tu mám Kachnu!

Přezdívka:Kachna

Blog:www.crazycrazycats.blog.cz


Rozhovor:

1.Jak jsi přišla k blogování? A proč jsi si vůbec svůj blog založila?

O blogování už vím dlouho ale nechtělo se mi blog zakládat měla jsem málo času atd... No ale když jsem viděla jak si ho všichni zakládají založila jsem si ho prostě taky:)

2.Jak dlouho už bloguješ?

Asi pět měsíců mám tento blog a před tím jsem měla ještě jiný,ale ten za moc nestál.

3.Jak jsi přišla ke své přezdívce?

No když se jmenuji Kačka tak mi prostě všichni říkají Kachna:)

4.Na co je tvůj blog zaměřen a proč?

No momentálně je zaměřen na grafiku,ale to se možná časem ještě změní:)

5.Máš nějaké koníčky, záliby? Děláš si nějakou sbírku?Pokud ANO jaké?

Moje záliba je hlavně hraní na flétnu a kraslení. A také moc ráda dělám grafiku na PC! Dřív jsme se ségrou sbíraly turistiké známky ale teď na to už není moc času

6. Co by jsi na blog.cz změnila, nebo co by jsi naopak vyvýšila jako dobrý nápad?

Asi bych vymýšlela lepší témata týdne,ale pravda je že nevím kdo to má furt vymýšlet:) Jinak na něm není moc co změnit.

7.Máš v plánu na svém blogu nějaké akce? Případně jaké?

No zatím žádnou akci neplánuji. Protože právě teď na našem blogu jedna probíhá. A je mi líto že se nezapojíš:(

Papapa Kachna

Soutěž SNOB

23. dubna 2013 v 18:41 | Tkanice
Ahoj mám tu pro Vás no vou soutěž SNOB(soutěž o nejkrásnější blog) zapojit se může každý! A všechny velmi ráda uvítám!
O soutěži: Celá soutěž spočívá v tom, že se mi sem přihlásíte a zháníte hlasy pro svůj blog. Pokud postupujete do dalšího kola vše se opakuje! Do soutěže se může zapojit kdokoliv. Jestli si myslíte, že za něco Váš blog stojí, nebo ho chcete někde uveřejňovat, tak se rozhodně přihlaste!
Co se bude hodnotit: Hodnotit se bude hlavně zevnějšek blogu(lay, popisky do menu, komenty) A taky články, zkrátka si vyberete blog pro který chcete hlasovat a pro něja hlásnete, nebo se sami zpřihlásíte:) Hodnotit nebudu Já nýbrž ostatní lidi, kterým se zalíbíte.
Ceny:Ceny se budou udělovat podle počtu uchazečů(minimálně 6 lidí se musí přihlásit jinak se SNOB nekoná)
1.místo- Lay,popisky do menu, reklama na mém blogu na měsíc,avatary,2 diplomy
2.místo- Lay, popisky do menu, reklama na mém blogu na 2 týdny,1 diplom
3.místo- popisky do menu,reklama na mém blogu na týden, avatary,1diplom
4.místo- avatry,1diplom

Příhlážky:

Napiš mi do komentářů:
E-mail
Blog
Přezdívku
Téma blogu

Doufám, že se někdo přihlásí a dále prosím, aby jestli se přihlásíte, tak to rozhlašujte dál, ať je co nejvíce účasti! Přeji hodně štěstí v soutěži!

Vaše Tkanice:)

Hodnocení blogu-maya-chan-world

23. dubna 2013 v 17:32 | Tkanice


Ahoj mám tu pro Vás hodnocení blohu.Tentokrát je to tento blog
Tak se do toho dáme:D

První dojem: Vypadáto , že adminka bude veselá kopa? Mílím se uvidíme. Design je moc pěkný a originální. Ale kokazilo to to menu není propracované. Bylo by hezčí se special pismem, ale navadí.

Body:3 ze 4

Články: Koukám, že píšeš povídky, básně! Je to moc pěkné a čtivé! Škoda, že přidávaáš málo:( Ale chápu, že každý nemá vřdycky čas:) Maluješ moc pěkně a proto mám protebe radu: Když namaluješ obrázek, naskenuj ho do počítače ne vyfotit, pak není ta krása moc vidět.Jestli i nadále budeš psát povídky(v což doufám) ,tak je zkus odělit takovou tou čárkou v článku je úplně v levo pod výběrem odstavce a nadpisu 2. Někteří lidé nechtějí číst tvou povídku a než se dostanou k dalšímu článku tak je to hrozná doba. Za to ti kteří si ji chtějí přečíst si jí rozkliknou v celém článku:)Gramatika super kéž, abych já nedělal tolik chyb:)Písmo je takové obyčejné zkus si ho změnit najdi si tam nějaké hezké a to dej!

Body:3,5 z 5

Menu: Hezké rubriky, každý se v něm orientuje! Jenom k těm oblíbeným odkazům, zkuz si tam dát jen jejich přezdívky a ne celou adresu je to potom matoucí a i esteticky to nevypadá dobře. Pozadí menu mi přijde, že jiné se ani nedalo vybrat. Nemám slov.

Body:2.5 ze 3

Profil: Nemáš ho tam, ale to nahrazuje rubrika něco o mě aneb můj deník! Super dávám plus bod!

Body:2 ze 1 :D

Aktivita: Obdivuji jak dlouho blog pořádáš a za to je bod! Nu a díky tomu tam nemusíš mít furt nové články:)

Body: 2 ze 2

Takže blog se mi líbil a myslím ,že dopadl dobře, ale má ještě co vylepšovat, což už teď bude velmi jednoduché:) Přeji hodně štěstí do blogování!
Nu a teď výsledek:

Blog dostal 13 bodů z 15!

Takže velmi kvalitní blog, ale chybička se občas vloudí!

Vaše Tkanice:)Nový design

23. dubna 2013 v 16:46 | Tkanice
Ahoj možná jste si všimli, že mám nový lay není krásný? Tamten jsem měla už okoukaný a tak jsem si dala tenhle:) Je od cocoart dělá lay na zakázky, což já taky, takže jestli chcete cokoliv objednat tak ►ZDE◄ dělám prakticky cokoliv jonom potřebuji, aby jste mi to popsali nějakonkrétněji, než něktří rádi dělávají:) Jinak za lay moc děkuju a dále tu najdete různé úpravy rubrik tak se nedivte! Přeji krásný den a hodně sluníčka:D ☼
Vaše Tkanice:)

Silónky

22. dubna 2013 v 16:35 | Tkanice
Ahoj možná jste si všimli, že jsem sem nic moc nepřidávala a to z toho důvodu, že jsem se musela učit, učit, učit. Jelikož jsem dneska psala přijímačky. Uf no zítra mě čekají další, ale co o nic nejde jsem teprve v sedmí, takže jestli se nedostanu, tak to neva:) Dloho jsem přemýšlela co dneska napsat a napadlo mě přidat nějaký ten článek do módy. Možná, že víte, že silónky jsou českého původu, neboli se vymysleli v čechách a já Vám tu dneska ukážu moje nejoblíbenější a jak nějaké vybrat a kde. Silónky jsou podle mě super věc. Můžete je nosit pod kalhoty sukni šaty kraťasy no zkrátka snad pod všechno. Já osobně mám ráda barevné silónky, které se zrovna hodí na nastávající jaro. Barvou silónek rozhodně uděláte dojem, ale musíte je umě vybrat.

Nedávno jsem byla nakupovat v Terranově, protože moje sestřenice se vdává a já neměla žádné šaty a narazila jsem tam na regál se silónkami. Mají tam hodně barev a za super ceny.Od jednoduchých pleťových, přez barevné, černé až ke ruzně vzorkovaným. Takže jestli scháníte silónky, tak rozhodně zavítat tam.

Já jsem si koupila takové zelené nebo tyrkysové, protože se mi krásně hodí k mým růžovým šatům, i když normálně růžovou nemusim. Potom mám černé a fialové, které se mi už trochu trhají no a pak samozřejmě pleťové. Ty snad jsou ty nejzákladnějsí hned po černých(podle mě:)


Černé se zase hodí k více věcím, ale je to hlavně otázka vkusu silonky sežente prakticky kdekoliv, ale krásné a kvalitní jenom někde!
Rozhodně si nevybírejte silónky, jenom takové, které jsou v módě, ale takové, které sa Vám nejlépe hodí k hodně oblečím!
Tak hurá nakupovat! Přeji krásný zbytek dne:)
Vaše Tkanice:)

Návod na origami květ

19. dubna 2013 v 17:19 | Tkanice
Ahoj našla jsem pro Vás návod na origami květ je moc pěkný a jednoduchý:) Myslím, že je to hezká dekorace:) Tady je:

Vaše Tkanice:)

Rozhovor s Affs

19. dubna 2013 v 15:53 | Tkanice
Ahoj napadlo mě udělat rozhovor s mými Affs(zároveň je to způsob, jak dostat na Váš blog více lidí a navíc se dozvíte něco o mích ostatních Affs) Byla bych ráda za každé moje Affs, které by se přihlásilo. Bylo by to jednoduché. Na e-mail bych mu poslala nějaké otázky a Vy byste na ně zodpověděli(Pokud jste dvě, tak se prosím navzájem nejdříve domluvte ať v tom nemám zmatek.
Takže pokud byjste se chtěli zapojit moji milí Affs, tak mi napište do kontářů:
E-mail
Blog(samozřejmě, že vím Váš blog, je to čistě proti zmatku)
Přezdívku(Nevím jestli se Vaše přezdívka nezměnila a navíc v tom nebudu mít maglajy)

A to je vše můj e-mail je:tkanice-world@seznam.cz
(Aby jste se nedivyli kdo vám to píše)

Jinak stále přijímám Affs nové a s nimi také ráda udělám rozhovor:)

Takže jestli mě chceš do Affs tak mi napiš:

Blog
Přezdívku
Na co je tvůj blog zaměřen
Kolikrát budeš obíhat?
Budeš číst moje povídky?(Není to poviné, ale byla bych za to ráda)

Nu a jestli Vás vezmu ,tak se také můžete přihlásit do rozhovoru.

A ještě pravidla pro nové Affs.
1.Byla bych ráda, kdyby jste četli mojí povídku, ale není to povinné.

2.Nebudete urážet ostatní Affs ani mě !

3.Nebudete kopírovat věci z mích Affs a mého blogu bez ikonky nebo povolení vlastníka.

4.Vulgární komentáře mažu a pokud se to bude opakovat mažu z Affs!

5.Nechci, aby jste chodili na můj blog jen protože musíte, chci, aby jste sem chodili rádi a proto jestli nebudete stíhat obíhat, nebo někam pojedete, tak to vůbec nevadí! Stačí jen napsat do komentu nestíhám, nebo někam jedu a svět se z toho přece nezboří ne?

To je vše moc se na Vás těším!:)
Vaše Tkanice:)


Design Cats

19. dubna 2013 v 12:58 | Tkanice
Ahoj mám tu pro Vás další design a znovu s kočkama. Vím už jsem je dělala , ale oni se dělají tak snadno a navíc mě nenapadá nic jiného nu snad nějaký ten nápad přijde. Zase pokud by ho někdo chtěl tak ať mi napíše do komentu a ráda bych kdybyjste taky napsali jak se líbí:) Je pojat trochu ponuře, ale hodně jsem si s ním vyhrála a udělala jsem tam i nadpisy do menu(možné doobědnat)

Doba trvání: cca2 hodiny
Spokojenost: 90%
Stáhnutí ►ZDE◄
Větší náhled ►ZDE◄


Nadpisy do menu ukázka dám sem jen jeden

Dále mám hotové: Rubriks
Galerie
Ikonka
Abou me
News
Info

Vaše Tkanice:)