Květen 2013

Návod na origami draka

31. května 2013 v 18:27 | Tkanice
Nedávno jsem našla super návody, jak udělat spoustu origami, takže tady máme první a to tentokrát s drakem. Myslím, že videa jsou lepší než obrázky, tak tady je:D Ještě se mi ho nepodařilo zdělat, nebo jsem to ani nezkoušela, ale Vám se jistě povede:D

Vaše Tkanice:)

Králíčci-stamps

30. května 2013 v 20:23 | Tkanice
Ahoj rozhodla jsem se udělat Vám stampsky s králíčkama a myslím, že se docela i hodí na skrášlení blogu:D Nobo na ikonku co máte rádi. Do komentářů mi prosím napište, jak se líbí a jaké téma na další, i když už pár jich mám, ale navíc nápady nejsou na škodu. A pokud by jste chtěli objednat nějakou Stampsku,nebo PNG obrázek,či popisky do kementářů tak zatím sem do komentářů a za chvíli tu bude přímo článek na objednávky:D A taky se tu objeví rublika Stamps- kde nejdete všechny pěkně pohoromadě. Rubliku najdete v Art♥.


Kdyby se Vám nějaká zalíbila tak jedině s mojí klikací ikonkou:DIkonka je v menu.


Já králíčky mám moc ráda, měli jsem králíčka, ale už nežije:(


Ale ísto něj mám super potkánka Leilu♥


Bunny jsou nejkrásnější♥


V travičce:D


Vaše Tkanice:)

Nehty návod 03

30. května 2013 v 18:48 | Tkanice
Ahoj konečně po nějaké době jsem tu pro Vás našla další návod na nehty. Tentokrát se srdíčkama,protože je jaro a všechno je zamilované, i když je teda pěkná zima a spíš to vypadá, že je podzim:D Tyhle mi přijdou jednoduché a navíc si je můžete pozměnit podle libosti(barvu) a když s tím přijdete do školi jistě všechny holky překvapíte:D Tak,ale dost kecání tady je návod.
Doufám,že se Vám to podaří jako holce v návodu.
Vaše Tkanice:)

Už mě to štve!

30. května 2013 v 12:31 | Tkanice |  Píšu a přemýšlím
Ahoj už mě to števe! Takovéhle témata jsou na nic. Stále se to zhoršuje, Miloš Zeman, kdo by na to chtěl psát? Myslím, že blog není o politice a řešit tohle na blogu je blbost. Chřestová sezóna. Už vydim ty nadšené tvářičky, jak chtějí psát o tom jak sklízely chřest. Koho to zajímá chřest? Lidi vzbuďte se! Kdo tyhle témata vymýšlí? Týden co týden se těším na nové TT a vždycky jsem zklamaná, blog.cz se zhoršuje čím dál víc a doufám, že tento článek někoho přijme, aby už nevymýšlel tak blbá TT. Blogeři chtějí psát o něčem pořádném a i pro začínajcí je to těžké psát na takovéhle TT. Možná se mnou souhlasíte, že je to hrozné, možná ne, ale kdybych mohla tohle ovlivnit, tak jdu do toho, jenom ještě nevím jak. Omlouvám se, že vám se píšu tohle,ale jsem naštvaná.
Vaše Tkanice:D

Bleskovka05

27. května 2013 v 19:21 | Tkanice
Ahoj mám tu pro Vás slíbenou novou bleskovku, pokud jste nečetli pro ni úvod tak ►ZDE◄
Budete psát krátké povídky na udané téma(níže)
Formát a krátké info:
Velkost povídky:max. 1 stránka ve wordu, min.4 věty.
Do komentářů mi před/po odeslání povídky na e-mail napište:
Blog
Přezdívku
e-mail
(budu radši, když se nejdříve zapíšete a pak pošlete povídku)

Do e-mailu:
Předmět:--téma bleskovky-- Vaše Přezdívka

E-mail: tkanice-wordl@seznam.cz

Téma:

Kluk u lavičky

Tak jsem zvědavá na vaše výtvory:D
Vaše tkanice:)

PNG- Emma Wattson

27. května 2013 v 18:54 | Tkanice
Ahoj dneska se mi povedlo udělat PNG obrázek s vlnovkou, na obrázku Emma Wattson, protože jí mám ráda a na tomto obrázku se mi dobře dělala. Je to můj první obrázek a dělala jsem ho asi padesátkrát, než se mi povedl. Můžete si ho vzít, jestli se Vám líbí, ale prosím jenom s mím odkazem, nebo klikací ikonkou. Chápete snad , kdyby jste se s něčím dělali a pak to někdo jenom stáhnul a vydával za své, hned by mě to strašně naštvalo a navíc mám taky autorská práva ne?
Ale něco pozitivního. PNG obrázky budu dělat často, abych se zdokonalila a taky ,abyste si je mohli vzít pro Vás hiiiiiihiii:D
Tak to je ten výtvor. A rublika PNG obrázky se objeví co nevidět:D

Vím je tam pár chyb, ale mě se to líbí. Doufám, že Vám také.
Vaše Tkanice:)

Velká omluva k SNOB

25. května 2013 v 19:32 | Tkanice |  Novinky
Ahoj mám tu pro Vás špatnou zprávu. Z patřičných důvoudů se SNOB ruší! Hlavně kvůli tomu, že jedna ze soutěžících nemůže shánět hlasy, protože není doma. Je mi to opravdu moc líto a tento důvod také není hlavní. Nebojte se všem to oznámím na blog a protože přece hrajeme fér play soutěž se ruší. Ale nemusíte se bát zakrátkou dobu se objeví stejná soutěž, jenom možná s jinými cenami, ale nyní nemužeme pokračovat. Doufam, že to všichni pochopíte a nebudete se na mne zlobit, ale já za to nemohu, nestrefila jsem se do datumu kdy kdo může a kdo ne, a tak se to ruší.
Takže se Vám ještě jednou omlouvám a kdyby jste se chtěli zapojit do stejné budoucí soutěže tak Vám napíšu na blog.
Vaše Tkanice :(

Pozměnění Bleskovek

25. května 2013 v 13:35 | Tkanice
Ahoj možná jste si všimli, že už nějakou dobu neprovozuji bleskovky. Proč? Nejsem moc dobrá v grafice a dělat diplomy skoro téměř těm samím a se stejným tématem mě nebaví. Tak že dočasný způsob soutěžení bleskovek(nebo jak to říci) se ruší a začína nový způsob, jak se budou hrát. Taky jste si mohly všimnout, že blog je hlavně o knížkách a atd. A proto se bleskovky přisbůsobí tomu také
Nové pravidla Bleskovek:
Pravidla jsou jednoduchá, ale jestli se nebudou dodržovat, bude v tom zamtek a nic pěkného z toho nebude.
1.Už nebude, takovéto davání pár otázek a odpovídání do komentářů. Niní se bude hlavně jednat o Vaši tvorbu. V bleskovce zadám nějaké téma(např. Můj domov, holka/kluk z ulice atd.) a vy na toto téma napíšete jakou koliv krátkou povídkku.
2.Povídka nesmí mít jenom 5 vět(chápete pak to není povídka) , ale zase nesmí být delší než stránka ve wordu(o trošku delší nevadí)
3.Hotovou povídu si po sobě překontrolujte(myslí se tím srozumitelnost a hlavě chyby) a poté mi jí odešlete na můj e-mail: tkanice-world@seznam.cz (nemusíte se bát e-mail vždy napíšu ještě do bleskovky)
4.Pokud odešlete povídku, napíšete mi to do komentářů k dané bleskovce a nebo mi to nejdříve napíšete do komentu a pak teprve začnete psát to je jendo.
5. Musíte povídku odeslat do daného datumu a pokud to stihnete dostanete se do mini soutěže. Povídku si přečtu a jestli se mi zalíbí a usmyslím si, že se může brát jako napsaná na udané téma zveřejním ji na blogu a nejlepší povídka se dostane do nově udělané(ještě nezveřejněné) rubliky: Povídky z Bleskovek a tam si je budou moct číst ostatní navštěvníci blogu a tím pádem vám to i zaručí navštěvnost na vašem blogu, protože tam bude vždy odkaz na Váš blog.

Jak se zapsat do Bleskovky:
Blog
e-mail
přezdívku/jméno

Pokyny jak mi odeslat povídku:

Do předmětu:--Zadané téma povídky--, Bleskovka
Můžete buď skopírovat povídku a nebo ji přiložit k e-mailu.

Jak často bude Bleskovka?
Nejspíše jednou za měsíc a parkrát bude i hlavní bleskovka, kdy budou soutěžit nejlepší povídky a výherce se pak bude moct stát mou spoluadminkou na týden(pravidla k tomu spoluadminění napíšu výherci do e-mailu) a nebo bude moct být písař blogu- což je to, že bude moct psát povídky pro můj blog a obdrží ikonku kterou nikdo nemá. a která je pro každého povídkáře čest. :D

To je myslím vše a pokud by jste se chtěli na něco zeptat nebo by Vám nebylo něco jasné tak do komentářů.

Doufám, že se bude líbit a napište názor prosím do kontářů:D
Vaše tkanice:D
Ok go!

23. května 2013 v 21:34 | Tkanice
Ahoj po nějaké době tu mám pro Vás zase nějaký článek, omlouvám se za neaktivitu, ale vůbec jsem neměla čas a musela jsem jenom hrát na klavír, hrát na klavír a hrát na klavír. A ani mě nenapadaly žádné nápady o čem napsat, takže jestli Vás něco napadlo nebo napadne, tak mi rozhodně napište kamkoliv do komentářů. Ale k věci, už podruhé tu mám pro Vás jednu z mých oblíbených kapel, abyjste se sněkterými seznámili a třeba si dokonce nějakou oblíbili. Pro dnešek jsem vybrala skupinu: Ok go!
Tak si o ní něco napíšem:
Kde jsem se seznámila s touto skupinou?
Znám jí už nějakou dobu, ale prvně mi jí ukázala moje setra, která ne ni narazila zcela náhodně a velmi se jí zalíbil klip. Když mi jí pouštěla, ani jsem moc neposlouchala písničku, jako spíš s nadšením pozorovala klip. OK go! se totiž vyznačují super zajímavími klipi, které točí na své písničky.
Co se mi na nich líbí nejvíce?
Jak už jsem řekla tak to jsou hlavně klipy, jsou opravdu úžasné, propracované vtipné. Dokonce si někdy říkám, jestli nesložili písničku, jenom proto, že na ní mají připravený dobře promyšlený klip. Ale když už si jednou pustíte jejich písně, tak si počase zamilujete všechno co od nich je.
A tak si pustíme pár klipů od nich?
Moje nejoblíbenější:
U tohohle videa se vždycky musím smát nevím proč, ale je super a chtěla bych jen podoktnout, že ten kdo si ho nepustí dělá velkou chybu! A jdeme na další! tentokrát to bude trochu chaotičtější. Já si to pouštim furt a vždycky tam najdu něco nového, čeho jsem si předtím nevšimla, taky stojí za půštění.
A takovéhle videa dělají firt natáčejí tak pa:D
Vaš etkanice:)

Život z pohledu brouka

21. května 2013 v 20:04 | Tkanice |  Přírodu
Ahoj asi před týdnem jsem nafotila pár fotek a tentokrát na téma z pohledu brouka. Napadlo mě napsat tento článek ve stejném smyslu jako ten předtím, jestli jste četli dost času pro pampelišku, nebo fotím mraky, tak je to vlastně zasazené v povídce, jednorázovce, kterou si zrovna vymyslím:D
Jak už jsem řekla fotky budou na téma život z pohledu brouka a když jsem tyto fotky fotila, ohromě mě to bavilo. Tak tady mám jednu z nich.
Nejsem si sice jistá jestli brouci vidí černobíle, ale mám tu fotky jak černo bíle tak barevné:D Ještě chci připomenout, jestli se Vám fotky líbí a chtěli byste je stáhnout a dát na svůj blog nebo nevim kam, tak jedině s mou klikací ikonkou:D Broučků je teďka kolem zpousty a někteří jsou moc roztomilí. Ale proč jsem zrovna fotila na toto téma? Možná proto, že se občas cítím jako ztracená ve vysoké trávě a to když jste velcí jako brouk, tak je těžké se odztratit. Poslední dobou to jde se mnou z kopce. Nemůžu se pro nic rozhodnout a se známkami se to ve škole