Červenec 2013

Naše zahrada- Jezýrko

31. července 2013 v 10:00 | Tkanice |  Přírodu
Ahoj mám tu pro Vás další část článku: Naše zahrada- příjemné posezení. A prosím moc moc, aby jste se koukli na tento článek a napsali názor, prosím! Nezabere Vám to moc času! Mamka kdysi dostala k narozeninám, že jí táta udělá jezýrko, to se velmi dlouho táhlo,ale na konec ho máme a je krásné. Zajradu nemáme úplně rovnou a právě z jednoho kopěčku teče mni vodopádek do jezýrka, kde palvou rybičky. Máme jich tam tuším šest, ale pak tam jsou ještě úplně malinkaté, který se nedaj spočítat.

Je tam příjemno a občas tam přilétne i nějaká ta vážka čí motýlice. V jezýrku je několik vodních kytek, jako je třeba leknín, ale zrovna nekvete, takže tam není, nebo roztlina, která není zakořněná a jen tak volně si plave. Netuším přesně, jak se kytky jmenujou, ale rozhodně se tam hodí.

Vtípky03

30. července 2013 v 10:00 | Tkanice
ahoj mám tu pro vás další vtipy, tak doufám, že se zasmějete :D
- Kluci se bavily, jak musí doma pomáhat. Honzy se ptali, jestli doma myje nádobí. "Já? Já jsem foma Nědo!"
"Jak to?"
"No, máma vždycky přijde domů a říká - někdo by měl vynést koš, někdo by měl jít na nákup..."

-
"Mami můžu jít do moře?" ptá se malá holčička."V žádné případě, vlny jsou příliž vysoké." "Ale tatínek se koupá!"
"Tatínek může, on je pojištěný!"

-
Pan učitel vysvětluje žákum, co je čas minulí, přítomný a budoucí. Pak dává příklad: "V červenci jsou prázdniny a hodně pálí sluníčko. Jaký je to čas, Pepíčku?"
"To je krásný čas," odpoví Pepíček.

-

Hollywoodská hvězda čte ve svém pokoji ranní noviny. "Sarah," volá na svoji partnerku. "Sarah, četla jsi už dnešní drby v novinách? Jednoduše směšné. Píše tady, že sis sbalila kufry a opustila mě. Sarah slyšíš mě? Sarah? Sarah!"

-

Víte, jak se stát nejsnadněji milionářem?
Být miliardářem a hodně utráce...

-

Nasnáším svadby, nenávidím, když mi příbuzní plácají do zad a říkají: "Další jsi na řadě ty!"
Oplácím jim to na pohřbech - říkám jim to samé...

Vaše Tkanice:)

Co jsem dostala k svátku?

29. července 2013 v 10:00 | Tkanice
Sice mám svátek až 15. srpna, ale od mamky jsem dostala dárek už dneska. Nevím jistě jestli to ona považovala za dárek, jako spíš nutnost, protože jsem ze všeho vyrostla. Dostala jsem tyhle dva super kousky oblečení. Poslední dobou hodně nosím modrou a tak je to oboje do modra laděné. Napadlo mě to vyfotit ať z toho něco máte:D A jako první tu mám tílko, které ma trožku větší výstřih, ale už jsem to vyřešili, takže v poho.
Je z obchodu: Nirvana(stanice můstek Praha)
Cena:79kč,-( na tenhle obchod je to úžasný!)

Je krásně lehoučké a superově se hodí k moři, mají tam i jiné barvy, ale já si říkala, že ho budu nost přes plavky, které mám taky modré :D A další věc kterou jsem dostala je, vlastně jou super léhké modré kalhoty. Jsou v takovém tom stylu nevim, jak se mu říká, ale jsou modré takže sem si je oblíbila. Taky jsou hezky lehoučké, akorát na chladný večer a dokonce se dají použít, jako šaty, tak že si je vytáhnete víš a je :D Obojí to vypadá super, pokud máte rádi tento sty :D

Obchod: Nirvana
Cena: Tuším, že: 459kč,-Znovu pápá!

27. července 2013 v 9:00 | Tkanice |  Novinky
Jeto k neuvěření, ale zase sae s Vámi loučím. Tentokrát jedu někam k Litomyšli a budu tam zase na týden. Ale nebojte mám tu připraveno další plato článku a já nevim čeho všeho. Tyto prázdniny pojedu ještě jednou a to do Řecka na 14 dní a na tolik dní se mi přednastavovat nechce, takže bude pozastaveno:D Ale co zde najdete?

Naše zahrada- Rybníček
Co jsem dostala k svátku
Vtipy(možná je nenapíšu :)
Moje oblíbená skupina- Muse

Tak to je tak vše a ještě na konec:

Byla bych moc moc ráda, kdyby jste se koukli na tento článek a napsali názor!

Dík Vaše Tkanice:D

foto/art♥

26. července 2013 v 18:55 | Tkanice

Jsi v rubrice: Foto/art♥
Graphics♥

26. července 2013 v 18:45 | Tkanice

Jsi v rubrice: Graphics♥Rekonstrukce

26. července 2013 v 18:05 | Tkanice |  Novinky
Ahoj mám tu pro Vás jenom oznámení, že proběhne rekonstrukce blogu, což znamená, že některé rubriky již zde nenajdete. Nějakým způsobe zlikviduji rubriku Zábava a to proto že je nepotřebná a stejně tam nikdo nechodí. Potom jsem dole pod článkem přidala ankutu, za kterou bych byla ráda, aby jste vypnili :D Nu a taky se trochu pozměněj New, protože Novinky máte nahoře a Povídky se taky trochu předělají a jestli jste si všimli zaměřila jsem tento blog na fotky, ano budu sem přidávat mnohem více fotek a pokud taky rádi fotíte, tak neváhejte se kouknout sem. Dále jedno z hlavních témat budou stále povídky, potom grafika a moje kreslení :D nu a to je tak vše co jsem chtěla říct :D A docela by mě zajímala jestli někdo čte ty moje povídky :D

Kvýtek

26. července 2013 v 12:27 | Tkanice |  Přírodu
Ahoj vyfotila jsem tuhle krásnou kytičku! Poznáte co je zač? To snad ano:D Myslím, že se fotky docela povedli a klidně si je můžete vzít. Dám Vám sem všechny, aby jste měli na výběr. A prosím koukněte se na tento článek a napište mi tam svůj názor dík! Moc času to nezabere prosím!!
Více v celém článku:D

Klub- foto

24. července 2013 v 16:12 | Tkanice |  Novinky
Ahoj chci se Vás na něco zeptat a to konkrétně, jestli mám založit foto klub. Moc jich není a mě by to moc bavilo, jenom nevím, jestli bych to sama vzládla a kdyby se někdo ke mě chtěl přidat tak jistě. Zatím klub není založený a já jen čekám, na Váš názor jestli to má cenu či ne. Tak co? Myslíte že by to šlo? A bych Vám to přiblížila, napdlo mě, že založím klub fotografů, do kterého když se dostanete, tak můžete přidávat články ohledně fotografování a samozřejmě fotky. Každý měsíc by se vyhlásilo téma a vy byste na ně fotili. Provozovala bych to já a ještě klidně někdo z Vás pokud by jste chtěli. Tak PROSÍM PIŠTE NÁZORY POTŘEBUJI TO MOC MOC VĚDĚT :D Díky:D
Vaše Tkanice:D

Naše zahrada- příjemné posezení

24. července 2013 v 15:19 | Tkanice |  Přírodu
Ahoj rozhodla jsem se sem přidat něco z osobního života a to naši zahradu. Články na toto téma budou dva, protože mám mnoho fotek a do jednoho článku by se to nevešlo. Mě osobně se naše zahrada moc líbí a velice si vážím, že vůbec nějakou máme, protože to není úplně samozřejmost. Většina lidí žijí v panelácích. Na naší zahradě se nacházejí koutky, kde si můžete odpočinout, přečíst si knížku, nebo se jen tak opalovat, ale nejdříve vám sem dám fotku staré židličky na kterou pokládáme květináče a myslím, že sednout si na ni je trošku riskantní nemyslíte?