Září 2013

Krása reze

28. září 2013 v 18:51 | Tkanice |  Přírodu
Ahoj nafotila jsem Vám fotky reze myslím, že jsou celkem hezké,ale taky nikdo o moje fotky neudělal moc zájem tak nevim líbí se nebo ne? A ještě máte nějaké téma, nebo přání co bych měla fotit? Dík :D

Kouká vůbec někdo na ty moje fotky ? :(


Neviditelná Výstava

28. září 2013 v 18:10 | Tkanice
Ahoj v pátek jsem byla na neviditelné výstavě, možná, že někteří tušíte. Ano je to výstava pro ty, kteří mají dobrý zrak, ale právě zrak se tu používat nebude. Výstava je tu proto, aby si lidé uvědomili, jaké to je být slepý. Stále Vám to nic neříká?
Výstava je kousek odstanice metra Karlovo náměstí. V jakési domě, který se běžně používá na výstavi( zrovna tam jsem už podruhé)
Nemyslete si, ale že je to velká místnost kde je tma a tam skoušíte poznat hmatem co je co. Ne. Zavedou Vás s průvodcem do takové tmy že tam neni vidět nic. A je to jedno jestli máte oči zavřené nebo otevřené. Průvodce vám říká kde se nacházíte. Prohlédnete si například kuchyň, obývák, les, galerii a nakonec i bar kde si můžete za peníze koupit pití nebo sušenku. Malý háček je poznat co je deseti koruna :D
Můj dojem?
No je to úplně bezvadná výstava, rozhodně nejlepší co kdy byla a navíc tam vedle(již se světlem) máte hry co hrají slepý. A zahrát si je je opravdu zábava:D viz. pexeso.

Takže tam se rozhodně vydejte! Opravdu to za to stojí, jestli bydlíte poblíž Praze. Navíc tam pracují jenom zrakově postižení. Ale nebojte to že je někdo zrakově postižený, neznamená, že nic nevidí. A kdyby jste měli za průvodce Dominika( nevím jak se jmenoval dál) tak ho pozdravujte od " dorostenců" znad si vzpomene :D

Vaše Tkanice

Hotová objednávka- klarinett

26. září 2013 v 15:43 | Tkanice
Ahoj blesku rychle jsem udělala klarinettinu objednávku, protože jsem měla chvilku čas. Myslím, že se mi celkem povedli, je to png a avatar.

Objednej si taky!

Prosím taky aby jste použili mojí klikačku a nevydávali dílko za své to je vše tady jsou.

Stáhni si je buď to zde nebo jsem ti je poslala na e-mail.
A avatar

To je vše doufám, že se bude líbit Tkanice:)

Oheň!

26. září 2013 v 14:54 | Tkanice |  Přírodu
Ahoj tak konečně jsem se dokopala vyfotit něco. Ano přiznávám nebyla jsem tu jak týden, ale myslím, že jsem Vám moc nechyběla nebo jo? No nic tak tady jsou moje no neříkám, že nejlepší, ale u mě oblíbený fotky zářícího ohně v kamnech. Jsou to strá kamínka, které nenajdete kde koliv. Fotila jsem to na nepřetržitý fotoaparát, takže jich je celkem dost, ale myslím, že oheň je nekonečný zdroj zábavi a zdanění. Já osobně jsem si při focení popálila rty :D Zkrátka doufám, že se Vám fotky budou líbit a pokud ne tak mi klidně můžete napsat nějakou tu vítku :D
Možná že v ohni vidíte obrazce jako já, co Vám tohle asi tak připomíná? Mě srdce.
Toto lehce čerta.
Dálší fotky v celém článku.

Fotokroužek

18. září 2013 v 21:39 | Tkanice |  Tkanice kreslí
Ahoj tak dneska jsem byla prvně na fotokroužku. Provozuje to jeden fotograf a bylo to super těším se na další. Chtěla bych vám ukázat fotky co jsem tam nafotila. No téma bylo hendikep. Proč zrovna tohle? No staole se to tak lidi před náma dělali to samé a hráli si s takovou tou postavičkou na malování. No a šup spadla jí noha nevědíc kam se zakutálel šroubek. A tak jsem originálně nápad nazvali zátiší Hendikep. No a myslím, že to jsou celkem dobré fotky, ale najdete tam i naše blbnutí a spoustu jiného. Můžete si všimnoutřeba i oka. No tak tady jsou.

Nový Foto klub!

15. září 2013 v 20:06 | Tkanice |  Novinky
Ahoj tak je to tady. Ještě s jednou adminkou jsme rozjeli na plno zbrusu nový fotoklub, do kterého se může přihlásit každý, kdo alespoň trochu fotí a má pro to správný zápal. Ale proč zrovna foto klub? Klubů existuje spousta a dokonce jsou i nějaké fotografické, ale tam jsou tak přísná pravidla na vybírání členů,proto jsem se rozhodla založit klub, kde by to nebylo tak přísné.

A včem takový klub vlastně spočívá?

♥ V klubu jsou rozjeté některé projekty a do těch můžete posílat fotky na dané téma.
♥ V klubu je také seznam členů, díky kterému se proslaví Váš blog.
♥ Čím víc budete posílat kvalitní fotky, tím víc budete mít navštěvnosti.
♥ Také jsou zde různé soutěže, třeba dueli atd. Kde můžete vyhrát ceny a zviditelnění blogu na určitou dobu.

Takže myslím, že členství v takovém klubu se opravdu vyplatí.
Ale už k jádru pudla do tohoto klubu se můžete přihlásit hned a jeho adresa je:

www.photoklub.blog.cz


Vaše Tkanice:)

Fotky- Oranžová

14. září 2013 v 17:21 | Tkanice |  Přírodu
Ahoj nedávno jsem narazila na oranžové věci a náhodou jsem měla zrovna u sebe foťák. Tak mě napadlo to sem dát a plus, že bych mohla vždy fotit na nějakou barvu. A pak sem dát ty nejlepší fotky. Takže tady je první serie: Oranžová
Jo a mohl by to být můj projekt jménem, třebaaa. No byla bych ráda, kdyby jste něco navrhli do komentářů a pak bych tento článek poupravila :D Co říkáte? Nu tak tady jsou fotky.


Schválně jestli uhádnete co to je :D

Stroj na články

12. září 2013 v 18:32 | Tkanice |  Novinky
Ano občas si připadám, jako stroj na články, ale teď nějak nemám napady. Možná že slova "nemám nápady" se Vám už hnusí, protože to potkáváte na milionech blogů, jako já. U mě to je, ale spíše jinak. Samozřejmně, že v tom hraje svou roli škola, protože si člověk na to musí trochu zvyknout. Potom je tu to že jsem nemocná a teprve teď se mi udělalo trochu dobře, abych něco napsala. Jsem nemocná nemůžu fotit, teda můžu, ale venku se stejně fotí nejlépe, a tam ja nemůžu. Psát povídky? Tak na to už nemám sílu vůbec. Ale, jak na to teď tak koukám, tak to má stejný hodně lidí, takže to snad pochopíte.
Blog mě opravdu baví a dříve jsem psala hodně článků, třeba za měsíc 39 a tak, ale teď jenom 6? Před tím jsem byla přímo stroj na články, jenže asi se zasekl a potřebuje nejspíše opravit, či si trochu odpočinout. Ale ne! Nevzdám se a zkůsím na něco přijít. Pokusím se napsat nějaký kvalitní článek, nebo vyfotit nějaké fotky. Jo a kdyby jste měli omilem čas, tak se koukněte na anketu dole. Schválně Váš názor, jsem zvědavá.

Vaše Tkanice:)

Zrušení některých Affs

12. září 2013 v 18:09 | Tkanice |  Novinky
Protože u některých blogů jsem na mém nezaznamenala žádnou aktivitu, nebo mě přestali zajímat a nejspíš i já je, takže si nechám jen pár a ostatní půjdou pryč. Obíhání jsem dělala vždy tak, že když jste mi napsali komentář, tak jsem šla já na Váš blog a taky něco okomentovala, nebo jsem tam šla, protože jsem tamdlouho nebyla. Ale k věci. Tady jsou kdo zůstávají a kdo vypadl.


Šatník blogu- 1. lay

9. září 2013 v 19:59 | Tkanice
Ahoj tak tady je tak nějak historie mích všech layoutů. Tenhle jsem dělala já,ale pak jsem si je nechávala objednávat. Nečekejte od toho nic moc. Neuměla jsem s grafikou nic. Ale dost keců. Už jste určitě celý žhavý, jak to bude vypadat. Nu tak dej celý článek.