Únor 2014

Ahoj Jelene!

22. února 2014 v 17:45 | Tkanice |  Zvířata
Ahoj já vím jsem hrozná. nic nepřidávám a přitom má spoustu fotek co sem dát. Myslím, že mě to už tak moc netáhne, ale to může být jen chvilková nálada nevím. Každopádně ujsem se dneska odholdlala, takže si toho važte. Dneska bych vám chtěla ukázat fotky co jsem nafotila v krásné sobotní chvíli a jsem velice ráda, že jsme se ten den na to místo vydali. Dojeli jsem kousek k velké oboře s Jelenama a Daňkama. Jsou velcice ochočení a mají to tam moc hezké. Z velké části je to les a dva velké, umělé rybníky. Kousek paseky a skály. A protože jich tam bylo opravdu dost, tak měli trávu hodně vyžranou a každý šťavnatý kousek, byl vítaný. Jeden jelen byl zvlášť nebojácný a okukoval nás tam pěknou chvilku. Dokonce se nechal i pohladit a to i od roční nebojácné neteře :D Ostatní, ale byli víc zdráhaví a schovávali se v lese, poblíž alfa samce. Bohužel byly fotky natočené proti sluníčku, takže nejsou tam pěkné, jako jindy. ale tak tady je první čumák :D

Hodnocení blogů

4. února 2014 v 21:45 | Tkanice |  Novinky
Ahoj! Rozhodla jsem se dokopat a zapřemýšlet, co by tomuhle blogu prospělo? Projížděla jsem spoustu blogů, ale nic moc mě nenapadlo, až teprve před nedávnem jsem si vzpomněla, že tu kdysi fungovalo jakési "hodnocení blogů". A já bych to ráda obnovila. Nejen proto že mě to baví a taky proto že jsem natěšená na blogy, které možná budou i fotografické, ale i proto, že jsem se koukala a nikde jsem hodnocení neviděla.
Moje hodnocení nemusíte brát vůbec vážně, je to spíše představení vašeho blogu na mém, takže pokud si myslíte, že by Váš blog měl být ohodnocen právě mnou, tak dotoho. Stačí, když mi napíšete svůj blog a přezdívku/jméno. Já Vám poté udělím jeden článek a představím Vaši tvorbu i s mím názorem. Myslím, že budu brát každého, ale pokud se mi Váš blog nebude líbit,což si nemyslím, tak o něm nic nenapíšu.

Vaše Tkanice:)