Březen 2014

Židovský hřbitov

26. března 2014 v 13:46 | Tkanice |  Přírodu
Ahoj jsem líná já vím, ale teďka jsem celkem aktivní ne? Kecám. Mám momentálně jarní prázdniny, takže mám haldy času a trochu nemám plány kromě středy. Dohnala jsem se k tomu, abych sem přidala fotky z víletu, kde byli i jeleni (fotky) . Narazili jsme tam i na židovský hřbitov a to je teprve nádhera. Zvlášť když svítilo sluníčko a na hroby se vrhali krásné stíny. Jestli to nevíte dříve se dávali na hrobu kameny místo květin, protože květiny připomínali život a toho na hrobech moc není... Proto kameny, nebyli totiž nikdy živé víc než jsou teď. Navíc byl zrovna jeden z těh až letních dnů, kdy chodíte jenom v tričku... Už tu zimu nemůžu přežít, ale snad se bude oteplovat. Tak tady máte ty fotky...
Jo a na tý první je mech ♥ ♥ :)

Je to sice nakřivo,
ale nám to nevadí!
Aslan!


Chudák Hermiona :(


Vaše Tkanice :)

Zase příště zimo!

23. března 2014 v 20:31 | Tkanice |  Přírodu
Ahoj! Jsem tak šťastná, že je už jaro! Sice prší, ale aspoň všechno krásně poroste. Protože jsem líná vež, tak Vám sem dám fotky ze zimy jako upomínku, jak jsem polapila sníh. Což je velice zajímavé, protože žádný nebyl :D Jednou se nebe zachmuřilo a začaly padat nádherné vločky a sníh se rozprostřel nad všemi polokvetoucími květinami.
Ach... ten můj mech milovaný.
Ach... zasněžený, unavený.


Jdi přič zimo!
Je moc chladno!

Sen - fotky mého snění

23. března 2014 v 19:56 | Tkanice |  Přírodu
Ahoj! Chci Vás obeznámit s fotkami, co mi přijdou zasněné a krásné, protože jsem většinu fotila na jaře! O to jaro jak se v něm krásně fotí. Je to jako sen už jenom jít ven a fotit ty květiny a poupátka no prostě nádhera
. Všechny fotky, co zde najdete, budou v článcích, na které dám samostatně odkazy, jestli budete chtít.
Ale k tématu!

Někdy se nám zdá, že všechno, co jsme si vysnili, se najednou zhroutilo nebo zamrzlo. Nedá se to vrátit, protože jsme něco udělali moc hrr, nebo naopak moc pomalu. Moje sny jsou momentálně zamrzlé, ale jako na první fotce stále je tu naděje. Naděje, že se něco změní a zlepší, naděje že se nám ten sen přece jen splní, i když je zrovna zavátý sněhem.


Jiné sny jsou zase tak krásné a splněné, že si potom připadáte jako v ráji… Vše se Vám daří a máte pocit blaženosti. Svítí barevnou duhou a poletuje u Vašeho nosu jako motýl, který rád sosá šťávu květů. Takto splněné sny se snažíme udržet co nejdéle, ale občas se nám to nedaří a utečou. Můj sen je prostý žít krásný život. :)

Sněte , protože jedině tak něčeho dosáhnete! Nebojte se ryskovat, ale nepropadejte svým iluzím.
a tak Vám přeji krásné sny! Dobrou noc :)