Novinky

Všechno od znovu

19. dubna 2016 v 19:27 | Tkanice
Ahoj! Protože jsem teď pročítala moje povídky tady a zhrozila se, rozhodla jsem se, že je smažu a dám sem novou verzi. Zatím mám přepsanou jen Děti živlů a na Záblesk se teprve čeká. Snad se to chytne a bude se vám to líbit. Samozřejmě stále píšu na wattpadu. Tam je najdete jako první. Tyto povídky. Vlastně ani nevím, proč znovu začínám s blogařením, ale dost často se teď potřebuji vypsat. Třeba mi to v něčem pomůže. Utřídit si myšlenky dost věcí si urovnat. Snad si udělám takové šuplíky, které pak jen otevřu a řeknu si. Aha tak takhle jsem to kdysi vyřešila, nebo aha tak tohle jsem pak nakonec prožila takhle. Myslím, že je to dobré pro každou holku, která možnámnestíhá pořádně přemýšlet o svém životě. No tak jen doufám, že se vám povídky budou líbit a zanecháte k nim nějaký ohlas.
Vaše Tkanice :)

Povídky na Ask.fm

20. dubna 2015 v 11:34 | Tkanice
Ahoj! Mnoho z Vás má jistě Ask a určitě jste se tam již setkali s takzvanými askovými povídkáři. I já jsem okusila kouzlo přidávání povídek na Ask a můžu si to jen vynachválit. Chtěla bych Vám tedy poskytnou odkaz na můj ask. A třeba si počtete, nebo zhodnotíte moje amatérské dílo! Moc by mě potišil Váš názor a nebo pravidelné čtení. Vím, že jsem zde dlouho nic nepřidávala, ale je to tak. Prostě není tolik času a ani mě to už nebaví. Tak se třeba potkáme tam! :)

Tkanice´s stories

tkstories


Vaše tkanice!:)

Škola a takové ty kecy okolo

8. listopadu 2014 v 13:05 | Tkanice
Ahoj! Ano neumřela jsem! Dneska chci napsat, proč nepřidáv nic. Ale myslím, že už jenom z názvu článku to všem dojde. Jo škola. Jsem v devídce a učitelé se prostě zbláznili a furt nás zkoušej, testujou a já nevim k čemu jim to je. Navíc mám spoustu "starostí" s výběrem školy, a protože jsem jaksi mnoho zájmový typ, dlouho předlouho jsem se nemohla rozhodnout kam půjdu. Nyní mám, doufám, konečné rozhodnutí a můžu si oddychnout. Navíc jsem pořádně někde v čudu a focení mě naštěstí pořát baví. Ale! (a nějaké ale tu bude vždycky) nebaví mě to sem dávat, prostě si myslím, že to stejně nikdo nečte a povídky, které se poslední dobou docela obživili, čtou jenom "vyvolení".
Blog se mi nechce rušit z prostého důvodu. Jeden jsem měla s kamrádkou na půl a to prostě nešlo. Tak jsme ho zrušili a obě si to teď vyčítáme. Je to moje dílo za poslední rok( až mě děsí jak je toho málo). Ale tohle se přece nemaže a navíc se mi nechce rozloučit s povídkami.
Takže možná se tu jednou za měsíc objevý článek a já obdivuji ty, kteří se mnou vydrželi tak dlouho.
Papa Tkanice :)

Hodnocení blogů

4. února 2014 v 21:45 | Tkanice
Ahoj! Rozhodla jsem se dokopat a zapřemýšlet, co by tomuhle blogu prospělo? Projížděla jsem spoustu blogů, ale nic moc mě nenapadlo, až teprve před nedávnem jsem si vzpomněla, že tu kdysi fungovalo jakési "hodnocení blogů". A já bych to ráda obnovila. Nejen proto že mě to baví a taky proto že jsem natěšená na blogy, které možná budou i fotografické, ale i proto, že jsem se koukala a nikde jsem hodnocení neviděla.
Moje hodnocení nemusíte brát vůbec vážně, je to spíše představení vašeho blogu na mém, takže pokud si myslíte, že by Váš blog měl být ohodnocen právě mnou, tak dotoho. Stačí, když mi napíšete svůj blog a přezdívku/jméno. Já Vám poté udělím jeden článek a představím Vaši tvorbu i s mím názorem. Myslím, že budu brát každého, ale pokud se mi Váš blog nebude líbit,což si nemyslím, tak o něm nic nenapíšu.

Vaše Tkanice:)

Nový počítač a fotoklub

26. listopadu 2013 v 9:54 | Tkanice
Ahoj moc se omlouvám že jsem sem nic nepřidávala, ale rozbyl se mi počítač a bohužel jsem na něm měla všechny fotky, takže začínám od znova, je to hrozné, ale na štěstí jsem měla narozeniny a táta bravurně zareágoval. Dostala jsem nový počítač, notebook, ale nemám tam žádné fotky a z foťáku jsou fotky smazány, protože by se mi tam všechny nevešli. Nový pc mám jen krátce a ještě s ním úplně neumím. Tak mě omluvte, kdyby jste našli v tomhle a ostatních článcích chyby. Nové články s fotkami tu budou, až se naučím s tímto počítačem a až je všechny nějak přetáhnu do počítače. Zrovna fotím hodně zvířata, takže tu budou zvířecí fotky:) A i zase můj oblíbený oheň, protože jsme s kámošema z fotokroužku trošku experimentovali s ohněm a vyšly z toho krásné fotky. Pokud jste taky tak zapálení do fotografování jako já, tak jistě víte jaká je to zábava fotit oheň. Další novinka je,že jsem se stala správcem klubu: www.fotografia.blog.cz a rozjíždím tam projekt Časem. Moc mě to baví a doufám ,že tam vydržím co nejdéle, jestli chcete rozhodně se tam koukněte, najdete tam spoustu úžasných fotek a nápadů, jak fotit. Tak to je asi tak všechno a ještě jednou se moc moc omlouvám.
Tkanice:)

Hello sepetember!

3. listopadu 2013 v 21:50 | Tkanice
Páni to to uteklo! Je tu další měsíc? A to podzim... je tak hezky barevnoo... A taky tu máme další článek hello September :D Tentokrát jsem ho trochu pozměnila...
Film: No nejlepší je jendoznačně, Montreal instrument, city of bones( nevím přesně jak se to píše) ale je to super fiml... byla jsem na tom v kině s kámoškou a bylo to super. Je to tak trochu romantický film a zároveň je to i strašidelný, recenzi hodlám napsat někdy no...

Hlášky: No moc jich není, ale mám jednu: Byli jsme na neviditelný výstavě a tam jsme se ptali našeho provaděče. který byl mimochodem slepý( skoro) na různý věci a jedna holka řekla: A ten váš kamarád byl taky neviditelný?.... mýsto nevydoucí... a taky jsme si užili spoustu zábavy na hře dobble třeba: Cucák, ty dvě červené, Kuktas, koukač!

Jméno: Tereza, protože má 15.října svátek a je to moje kámoška!

Místo: Pod krásným stromem...

Fotka: Místo písničky tu mám moji nejlepší fotku za měsíc, co jsem vyfotila, tentokrát je to fotka zátiší s kvýtkem, jsem na ni patřičně hrdé a myslím, že je celkem povedená.

Tak snad se fotka líbí
Vaše Tkanice :)

Hello october

2. října 2013 v 20:06 | Tkanice

Ahoj tak je tu další měsíc.Říjen. Je zima, ale ty barvy, to je je krása :D Zima je sice za dveřmy, ale blíží se i listopadové prázdniny. Jako každý měsíc, tu je článek o novém měsíci.

Film: Tak tady to zvítězilo MiB, nebo-li muži v černém. Je to úžasnej film a má tři díly. Je o tom, jak na zem přilétají mimozemšťané, ale žádný člověk o nich neví, kromě, tajné oraganizace muži v černém. která se tím zabívá a řeší všechny problémi s mimozemšťany. Je hezké vědět, že Michael Jakson je mimozemšťan a Lady Gaga totéž. Také žádná z modelek není člověk. Je to opravdu super film a herci, co jsou vtipnější a vtipnější, tomu dávají skvělí nádech.

Hlášky: "Dva, šest, čtyři, dva, raz... Je nás sedm pane učiteli."
" Nechápu čemu se směješ, nebo kýchnu."
" Jdi si sednout do první lavice a to hned!...Já mám právo sedět!!"...Dejte mi napít
"Kdo byl ve vládě za doby G. Washingtona?..." Rytíř obama!"

Jméno: Kryštof Má 18.9 svátek ...

Místo: Ve škole :/

Barva: Zelená( pro mě je září vždycky zelené)

Písnička: Jen jako upozornění, není to rozšířená písnička moc po česku, ale myslím, že to bude za chvíli hit. Je to hodně ujetost a aby se Vám mohle začít líbit musíte si jí pustit víckrát, a to ještě nesmíte mít kritizující náladu. Rozhodně kluci měli velkou fantazii. Píseň s ejmenuje The fox. A má i dobrou myšlenku. Ale není to píseň na poslouchání futr dokola. V americe na ní vlogeři dělají slohy :D :D
Prosím nenechte se odradit šíleností a doposlechněte to celé :D

Nový Foto klub!

15. září 2013 v 20:06 | Tkanice
Ahoj tak je to tady. Ještě s jednou adminkou jsme rozjeli na plno zbrusu nový fotoklub, do kterého se může přihlásit každý, kdo alespoň trochu fotí a má pro to správný zápal. Ale proč zrovna foto klub? Klubů existuje spousta a dokonce jsou i nějaké fotografické, ale tam jsou tak přísná pravidla na vybírání členů,proto jsem se rozhodla založit klub, kde by to nebylo tak přísné.

A včem takový klub vlastně spočívá?

♥ V klubu jsou rozjeté některé projekty a do těch můžete posílat fotky na dané téma.
♥ V klubu je také seznam členů, díky kterému se proslaví Váš blog.
♥ Čím víc budete posílat kvalitní fotky, tím víc budete mít navštěvnosti.
♥ Také jsou zde různé soutěže, třeba dueli atd. Kde můžete vyhrát ceny a zviditelnění blogu na určitou dobu.

Takže myslím, že členství v takovém klubu se opravdu vyplatí.
Ale už k jádru pudla do tohoto klubu se můžete přihlásit hned a jeho adresa je:

www.photoklub.blog.cz


Vaše Tkanice:)

Stroj na články

12. září 2013 v 18:32 | Tkanice
Ano občas si připadám, jako stroj na články, ale teď nějak nemám napady. Možná že slova "nemám nápady" se Vám už hnusí, protože to potkáváte na milionech blogů, jako já. U mě to je, ale spíše jinak. Samozřejmně, že v tom hraje svou roli škola, protože si člověk na to musí trochu zvyknout. Potom je tu to že jsem nemocná a teprve teď se mi udělalo trochu dobře, abych něco napsala. Jsem nemocná nemůžu fotit, teda můžu, ale venku se stejně fotí nejlépe, a tam ja nemůžu. Psát povídky? Tak na to už nemám sílu vůbec. Ale, jak na to teď tak koukám, tak to má stejný hodně lidí, takže to snad pochopíte.
Blog mě opravdu baví a dříve jsem psala hodně článků, třeba za měsíc 39 a tak, ale teď jenom 6? Před tím jsem byla přímo stroj na články, jenže asi se zasekl a potřebuje nejspíše opravit, či si trochu odpočinout. Ale ne! Nevzdám se a zkůsím na něco přijít. Pokusím se napsat nějaký kvalitní článek, nebo vyfotit nějaké fotky. Jo a kdyby jste měli omilem čas, tak se koukněte na anketu dole. Schválně Váš názor, jsem zvědavá.

Vaše Tkanice:)

Zrušení některých Affs

12. září 2013 v 18:09 | Tkanice
Protože u některých blogů jsem na mém nezaznamenala žádnou aktivitu, nebo mě přestali zajímat a nejspíš i já je, takže si nechám jen pár a ostatní půjdou pryč. Obíhání jsem dělala vždy tak, že když jste mi napsali komentář, tak jsem šla já na Váš blog a taky něco okomentovala, nebo jsem tam šla, protože jsem tamdlouho nebyla. Ale k věci. Tady jsou kdo zůstávají a kdo vypadl.

 
 

Reklama